Koła Łowieckie

 

Nr 2 „Cyranka” LesznoPrezes Koła Marcin Urban
Łowczy Koła Grzegorz Flieger
Sekretarz Koła Aleksander Dolczewski
Skarbnik Koła Piotr Kołodziejczyk

 

Nr 3 „Szarak” StrzyżewiceSkarbnik Koła Bogdan Janowicz
Prezes Koła Marek Flak
Sekretarz Koła Michał Nowak
Podłowczy Koła Jan Prosicki
Podłowczy Koła Grzegorz Franczak
Łowczy Koła Andrzej Kokociński

 

Nr 4 „Gwizd” LesznoSekretarz Koła Maciej Majorek
Podłowczy Koła Adam Cop
Prezes Koła Ryszard Józef Łopusiewicz
Łowczy Koła Maciej Wolnik
Skarbnik Koła Łukasz Siejek

 

Nr 5 „Dzik” LesznoSkarbnik Koła Norbert Breska
Prezes Koła Henryk Bartosz
Sekretarz Koła Jerzy Kołodziej
Podłowczy Koła Mirosław Szyszka
Łowczy Koła Mirosław Walczak

 

Nr 6 „Jeleń” WłoszakowiceSkarbnik Koła Sławomir Tryjanowski
Prezes Koła Bogdan Poloszyk
Sekretarz Koła Robert Wypych
Łowczy Koła Marek Poloszyk

 

Nr 7 „Jeleń” BrennoSkarbnik Koła Urszula Walkowska
Prezes Koła Andrzej Malatyński
Sekretarz Koła Andrzej Jęśkowiak
Podłowczy Koła Jakub Derdziak
Łowczy Koła Tadeusz Walkowski

 

Nr 9 „Knieja” ŚmigielSkarbnik Koła Gracjan Sołtysiak
Prezes Koła Zbigniew Jankowski
Sekretarz Koła Jarosław Miedziarek
Łowczy Koła Sebastian Jankowski

 

Nr 10 „Ryś” KościanSkarbnik Koła Dariusz Ratajczak
Sekretarz Koła Krzysztof Dziudzia
Prezes Koła Robert Stelmaszyński
Łowczy Koła Mirosław Ratajczak

 

Nr 11 „Knieja” KościanSekretarz Koła Janusz Popowicz
Prezes Koła Marek Szłapka
Łowczy Koła Krzysztof Kuciak
Skarbnik Koła Artur Demski

Nr 12 „Lis” BojanowoŁowczy Koła Aleksander Jarmuż
Prezes Koła Mirosław Żółtański
Skarbnik Koła Tomasz Kościański
Sekretarz Koła Rafał Jarmuż

 

 

Nr 13 „Drop” RawiczSekretarz Koła Tomasz Duszak
Prezes Koła Robert Kowalski
Łowczy Koła Mariusz Maćkowiak
Skarbnik Koła Bogdan Kowalski

 

 

Nr 14 „Wielki Bór” RawiczSkarbnik Koła Andrzej Mlak
Prezes Koła Rafał Jarus
Sekretarz Koła Jakub Moryson
Łowczy Koła Jacek Dyba

 

Nr 15 „Lis” PępowoSkarbnik Koła Maciej Waszak
Prezes Koła Bronisław Kutzmann
Sekretarz Koła Zygmunt Wawrzyniak
Łowczy Koła Benon Zboralski

 

Nr 16 „Żuraw” JutrosinSkarbnik Koła Alfred Lisiecki
Prezes Koła Janusz Paca
Sekretarz Koła Radosław Zyber
Podłowczy Koła Rafał Kazimierz Wardęga
Łowczy Koła Zbigniew Paca

 

Nr 17 „Dzik” WąsoszSkarbnik Koła Piotr Karbowiak
Prezes Koła Andrzej Adamski
Sekretarz Koła Piotr Prokopczak
Łowczy Koła Krzysztof Kałużny

 

Nr 18 „Diana” PoniecSkarbnik Koła Florian Sprutta
Prezes Koła Stefan Napierała
Sekretarz Koła Anna Stachowiak
Podłowczy Koła Tomasz Stachowiak
Łowczy Koła Zygmunt Gościniak

 

Nr 19 „Jeleń” PiaskiSkarbnik Koła Kazimierz Janicki
Prezes Koła Marian Piasny
Sekretarz Koła Roman Kręciołek
Podłowczy Koła Zbigniew Witczak
Łowczy Koła Franciszek Janowski

 

Nr 20 „Łowca” KrobiaSkarbnik Koła Paulina Konieczna
Prezes Koła Jerzy Giernalczyk
Sekretarz Koła Adam Białoskórski
Łowczy Koła Hieronim Urbański

 

Nr 21 „Drop” GostyńSkarbnik Koła Jakub Kaczmarek
Prezes Koła Artur Poświatowski
Sekretarz Koła Robert Pilch
Łowczy Koła Tomasz Pilch

 

Nr 22 „Drop” GórznoSkarbnik Koła Jerzy Czyżak
Prezes Koła Józef Krysztofiak
Sekretarz Koła Jacek Samolak
Podłowczy Koła Tadeusz Kolberg
Łowczy Koła Jan Dudkiewicz

 

Nr 23 „Rogacz” Sułów MałySkarbnik Koła Maciej Kołata
Prezes Koła Zbigniew Tadeusz Mrugała
Sekretarz Koła Dawid Gągała
Podłowczy Koła Danuta First
Łowczy Koła Hubert Matuszak

 

Nr 24 „Bażant” GóraSkarbnik Koła Grzegorz Kraśnicki
Prezes Koła Stanisław Leniak
Sekretarz Koła Szymon Szendryk
Łowczy Koła Mieczysław Łazik

 

Nr 25 „Bór GóraSkarbnik Koła Jerzy Jancelewicz
Prezes Koła Jerzy Maćkowski
Sekretarz Koła Bogusław Głuszko
Łowczy Koła Romuald Głuszko

 

Nr 26 „Kaczor” GóraSkarbnik Koła Krzysztof Szuper
Prezes Koła Damian Mielcarek
Sekretarz Koła Andrzej Rybak
Łowczy Koła Eryk Mielcarek

 

Nr 28 „Szarak” KrzywińSkarbnik Koła Janusz Bigaj
Prezes Koła Wojciech Budziński
Sekretarz Koła Konrad Mikołajczak
Podłowczy Koła Krzysztof Siudek
Łowczy Koła Waldemar Kraśniewski

 

Nr 29 „Bór” HetmaniceSkarbnik Koła Marek Stajer
Prezes Koła Andrzej Patelka
Sekretarz Koła Hubert Patelka
Łowczy Koła Karol Zarzycki

 

Nr 31 „Safari” ChojnoSkarbnik Koła Krzysztof Wegenke
Prezes Koła Marek Majerowicz
Sekretarz Koła Kamila Majerowicz
Podłowczy Koła Paweł Pernak
Łowczy Koła Wiesław Michalski

 

Nr 32 „Batalion” LesznoSkarbnik Koła Jan Taraciński
Prezes Koła Jerzy Dobrzański
Sekretarz Koła Dariusz Rokaszewicz
Łowczy Koła Krzysztof Bordulak

 

Nr 34 „Srebrny Rogacz” RawiczSkarbnik Koła Przemysław Andrzejewski
Prezes Koła Roman Miler
Sekretarz Koła Michał Domagalski
Podłowczy Koła Karol Miler
Łowczy Koła Eugeniusz Wlekliński

 

Nr 432 „Ryś” LesznoSkarbnik Koła Marcin Malik
Prezes Koła Zbigniew Grondal
Sekretarz Koła Krzysztof Grabowy
Podłowczy Koła Jacek Olejnik
Łowczy Koła Mariusz Siwak