Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Leszno

Zarząd okręgowy

Anna Wygocka
Przewodniczący Zarządu Okręgowego
Łowczy Okręgowy

Anna Wygocka ukończyła Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Nauk Społecznych na kierunku Stosunki Międzynarodowe oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu z zakresu: „Gospodarka Łowiecka i Ochrona Zwierzyny

Jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego od 2012 roku, ma selekcjonerskie uprawnienia do wykonywania polowania. Pasjonuje się kynologią łowiecką, od 2008 r. jest hodowcą użytkowych wyżłów weimarskich krótkowłosych, z którymi poluje oraz z sukcesami startuje na konkursach psów myśliwskich, także za granicą. Jest założycielem oraz członkiem Zarządu Klubu Wyżłów Weimarskich Polskiego Związku Łowieckiego oraz członkiem Klub e.V.Weimaraner w Niemczech.

Pracowała na stanowisku instruktora w Zarządzie Okręgowym Wrocław, gdzie m.in. prowadziła sprawy dotyczące przygotowania kursów i treningów strzeleckich dla kandydatów do Polskiego Związku Łowieckiego, organizowała imprezy związane z kulturą łowiecką, zawodami strzeleckimi, konkursami kynologicznymi, współpracowała z instytucjami w sprawach związanych z realizacją zadań PZŁ oraz aktywnie działała jako członek Komisji Kynologicznej przy ZO PZŁ we Wrocławiu.

Członek Zarządu

Członek Zarządu

Członek Zarządu